1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

New Holland fotbalové dresy odhalen

Fotbalové Dresy Nizozemsko 2016 levně sdružení KNVB a sponzor Nike představila nový domov a pryč fotbalové výstroje pro národní tým Nizozemska v pondělí. Sestavy v oranžové a modré "" odrážejí tradiční holandské hodnoty ?? jako je odvaha, vedení a věrnosti "", v závislosti na KNVB.

Nový domov košile je v oranžové barvě se stylovými modrými prvky na límci. Má logo KNVB a pruhy na bocích, rovněž v modré barvě. "" Oranje "" je jednou jeden rukáv a slovo "" Leeuwen "" (lvi v angličtině) na straně druhé. "" Nederland "" se nachází na zadní straně límce.

Kalhoty jsou ve stejné barevné schéma jako košile - oranžová s modrým pruhem Ponožky jsou modré s oranžovým grafickým znázorněním na lýtku, která zdůrazňuje rychlost hráčů a hbitost, podle fotbalového svazu ..

Národní tým bude nosit nové sady během kvalifikačních zápasů pro mistrovství světa 2018 v Rusku.Fotbalové Dresy Pro Děti Domácí kit bude nosit poprvé proti Francii v pátek 25. března. Hostující kit bude nosit proti Anglii na stadionu Wembley v Londýně dne 29. března. "