1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

Lionel Messi říká, že se vrací do Argentiny národního týmu

Lionel Messi nosí Koupit Dres Argentina 2016 se vrací do národního týmu Argentiny. Podle agentury AFP, Messi má souhlasil s návratem z důvodu "lásky" Má za svou zemi.

Během víkendu, Messi si povídali s novým manažerem Argentina Edgardo Bauza, který byl v Barceloně jako tým hrál Sampdoria v zápase preseason. Zdá se, že convo šlo dobře.

Messi oznámil, že opustil národní tým v červnu poté, co Argentina prohrála finále Copa America Chile, třetí rovný létě, ve kterém tým prohrál finálového zápasu. A můžeme koupit Dětské Fotbalové Dresy podporovat to!

"Spousta věcí prošel mé mysli v noci finále a já dal vážné zamyšlení odvykání, ale mou lásku k mé zemi, a to tričko je příliš velká," řekl v pátek v prohlášení jeho správcovské společnosti, per AFP.

Bauza řekl, že nepochyboval, že Messi se vrátí, ale vrací toto brzy je trochu překvapení pro mnoho. Argentina bude hrát Uruguay a Venezuela na začátku září ve Světovém poháru kvalifikaci.