1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

Barcelona 30 milionů na nákup Macy je lavice

Po létě zvraty, Barca konečně dokončen v přestupovém trhu, útočník, to znamená, že od Paco Valencia, zatímco ve stejné době, bývalý útočník Barcelony teenager Munir byl poslán z úvěru Valencia, Barcelona, ​​?? ale strávila 30 milionů eur Paco Bimunier jistě vhodnější pro barcelonské čtvrtým útočníkem to? Chtěli byste koupit Barcelona Alternativní 16/17 ukázat svou lásku k fotbalu?

Přestože Barca, Alda - Turan a Munir jsou jako čtvrtý útočník týmu, ale Enrique přesto chcete koupit útočníka na přestupovém trhu, jako MSN nahrazení, ale zda Nuoli Tuo, Bi Aituo Gameiro ještě finální přihrávku a Barcelona. Barcelona finále se podívat na tělo Paco Valencia prezident klubu veřejně prohlásil, že: "Nechceme prodávat Paco." Ale nakonec Paco stále ve své 23. narozeniny s 30 miliony cenou připojit Barcelona.

Paco připojil Barcelona v posledních několika hrách, výkon Munir má tolik Barcelona fanoušci jsou velice spokojeni. Ve španělské Super poháru, dvě hry Munir dal tři góly, vykazuje dobrou konkurenční stav. V Poháru krále v minulé sezóně, Munir zaznamenal pět gólů a stal se nejlepším střelcem Copa del Rey. Ale Enrique nedala Mounir plnou důvěru, první dvě kola La Ligy, Munir hráli příležitostí, a nakonec se připojil Valencia na hostování, a jeho klauzule odkup je pouze 12 milionů EUR. Tato Valencia je nepochybně vyzvednout smlouvat.

Paco a Mounir může sloužit jako křídlo a střední poloze, bez ohledu na to MSN v jednom z nich zranění, mohou nahradit vzhled. A ve srovnání s Paco, 21-letý Mounir být mladší, ale přišel z La Masia lépe se seznámit s Barcelonou stylem hry, ale také s hráči Barcelony s více pochopení. V tomto bodě, aby skutečně Paco do systému v Barceloně v minulosti, tam je ještě dlouhá cesta. Pojďme koupit Koupit Fotbalové Dresy Levně podporovat skvělý tým!