1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

Manchester United Launch 2016-17 3. Kit

Manchester United vydala své třetí sadu pro sezónu 2016-17 v pátek, s designem "brát inspiraci z klubu je raná léta jako Newton Heath LYR fotbalového klubu."

Levné fotbalové dresy je v přední části fotbalové fanoušky teď! Podle oficiálních Spojených stránkách souprava, která obsahuje převážně bílou košili s černými akcenty-vzdává hold skromných začátků klubu jako tým železničního pracovníků v roce 1878 a její růst, aby se stal "největší a nejznámější fotbalový klub v svět."

Bílá souprava s černými akcenty bere inspiraci z města Manchesteru erbu, který se vyznačuje včela dělnice, symbol historie města jako významného-světlo na čele průmyslového dědictví ve Velké Británii. Adidas začlenila tuto symboliku do nového designu jako Čestný odznak prokázat, že díky tvrdé práci, je "nikdy neříkej die" postoj a nejvyšší standardy, Manchester United se vyvinul, aby se stal průkopníkem mezinárodního fotbalového utkání. V nepřetržitě usiluje o velikosti a úspěchu, Manchester United se stal světově nejlépe podpořit fotbalový klub a Fotbalové Dresy Manchester United 2016/17 levně se stává více a více populární.

Fotbalové Dresy Manchester United 2016/17 levně