1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

Manchester City 16/17 pryč košili a NIKE propuštěn

Manchester City a Nike zahájila 2016-17 období, a odvážné Jersey.Fotbalové Dresy Manchester City 2016/17 levně je Almeida černé s červenými detaily a žlutými záblesky.

Dělnice: pohled na Manchester City v minulosti a Manchester proslulé ikony inspiroval černý a červený oblek.

Hmyz byli od počátku devatenáctého století, synonymem s Manchesterem United. Když to bylo poprvé použit k symbolizovat rychlý růst města během průmyslové revoluce. Vzhledem k tomu, 1842 Manchester erb představoval sedm včely dělnice a hmyz může přeceňovat městských budov, mostů, světelné boxy, a to může být viděno v podlahové mozaiky radnice.

Jako kývnutí na barvě poutavým pruhované včela, New Jersey Unikátní černými tělo a červené ramena a rukávy zdobí pestrými žlutými detaily. Celá souprava ekliptiky, nejvýraznější je tričko a šortky a Nike Swoosh logo Etihad klub hřeben.

Klubu hřeben, novinkou 2016-17 a první vystupoval v poslední době bylo zjištěno, že domácí dres, re-představil ve žluté a černé silnice Jersey - s barevnost evokuje včely dělnice a odznak immortalises další ikonické symboly, včetně Manchesteru, Lancashire a Manchester obchodní loď červená růže. Pojďme koupit Fotbalové dresy pro naše děti!

Fotbalové Dresy Manchester City 2016/17 levně