1 Followers
25 Following
fotbalovedresy3

Fotbalové dresy levně 2016/17,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Fotbalové dresy levně 2016/2017,fotbalové dresy s vlastním potiskem,fotbalový dres s vlastním jménem,Dětské fotbalové dresy.

Nová Manchester City HLAVNÍ KIT 2016-17 na prodej

New Manchester City Domácí dres 2016/17 je v prodeji! Začlenění Manchester loď, tři řeky a červenou růži Lancashire, nový odznak byl koncipován jako moderní originálu. Poprvé, zahrnuje také Manchester City je základem rok 1894.

Hodit Guardiola vyhlášený pozornost detailům, klub Nový zápasový a tréninkový oděv včlení špičkové Nike AeroSwift technologie určené ke zvýšení mobility, snížení hmotnosti a snížení rozptýlení, které omezují výkon.

Nový domov kit spojuje klubu tradiční městský modré s tmavší modrými detaily, které vděčí za své narážky od barvy textu nového hřebenu a čalounění. To představuje estetický aktualizaci pro klub, který je sám tmelení mezi evropskou elitu.

Dvě pocty klubu jsou také pletené do designu: slovo "město" Fotbalové dresy na zadní straně límce a na vnitřní straně manžety, "Est 1894" funkce jako další připomínka pater historii klubu a reference k novému odznaku. Naše shop- www.fotbalovekit.com je nejlepší obchod získat vysoce kvalitní Manchester City Domácí dres 2016-17!

Manchester City Domácí dres 2016/17